15 Nisan 2021, Perşembe

La Doublej Home yaz sofralarına renk katan koleksiyonu ile Beymen Home’da

La Doublej Home yaz sofralarına renk katan koleksiyonu ile Beymen Home’da
La DoubleJ Home, yaz sofralarını kutlama masalarına dönüştüren canlı renk ve desenlerdeki 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile www.beymen.com adresinde ve BEYMEN Home’da sizleri bekliyor.

Markanın kurucusu ünlü tasarımcı J.J. Martin’in yaratıcı dünyasından ilham alan La DoubleJ Home 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, tropikal ananas deseni ve gökkuşağı renkleriyle zenginleşen tasarımlarla enerjinizi yükselten, mutluluk veren dekorasyonlara imza atıyor. Gökkuşağı tonlarıyla bezeli tatlı ve yemek tabakları ister tek renk ister farklı renklerle kombinlenebildiği gibi mevcut sofra takımlarıyla da kolayca uyum sağlıyor. Koleksiyondaki renkli bardak ve kadehler ise markanın dünyaca ünlü Venedikli cam üreticisi Salviati ile gerçekleştirdiği iş birliği ile hayat buluyor. Koleksiyonda porselen çorba, yemek, tatlı tabakları, bardaklar, kadehler ve vazoların yanı sıra botanik desenlerle bezeli masa örtüleri, mutfak önlükleri, kurulama bezleri, Amerikan servisler ve peçeteler de yer alıyor. JJ Martin’in Transilvanya’ya yaptığı seyahatten ilhamla tasarladığı kırmızı, beyaz ve mavi tonlarındaki desenli tabak ve kaseler ise yine aynı tonlardaki peçete ve masa örtüleriyle tamamlanıyor.

Yaz sofralarına eğlenceli bir dokunuş katan La DoubleJ Home 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, www.beymen.com, BEYMEN Home Zorlu Center ve BEYMEN Home Suadiye’dedekorasyon tutkunları ile buluşuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha