Ken Hom ile saklı kalan hünerlerinizi açığa çıkarın

Ken Hom ile saklı kalan hünerlerinizi açığa çıkarın
Çin ve Asya yemeklerinde dünyanın önde gelen uzmanları arasında yer alan Ken Hom’un uzmanlığı ve tecrübesiyle üretilen Karbon Çelik Yapışmaz Wok Tava, mutfakların tüm ihtiyacını karşılıyor. Kolay kullanım ve benzersiz bir pişirme deneyimi sunan tava, mutfakta saklı kalmış hünerlerin açığa çıkmasını sağlıyor.

Dünyanın en eski markalı pişirme ürünleri arasında yer alan Ken Hom Wok Tava, günümüz teknolojisiyle yeni şekline kavuşuyor. Dünyaca ünlü şefin uzmanlığıyla tasarlanan Karbon Çelik Yapışmaz Wok Tava, en acemisinden en uzmanına kadar tüm şeflerin ihtiyacını karşılıyor.

Az yağda daha lezzetli yemekler için tasarlandı

Yapışmaz kaplamalı, karbon çelik wok tava, yüksek ısı iletimiyle olağanüstü bir pişirme performansı sağlarken, aynı zamanda tasarım ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Tasarımıyla az yağda daha lezzetli yemekler için tasarlanan tava, çift saplı yapısıyla kolay bir tutuş ve karıştırma imkanı sağlıyor. Düz zemin yapısıyla ocakta dengeli bir şekilde duran tava devrilme riskini de sıfırlıyor.

Metal karıştırıcılara karşı üstün bir performans sergiliyor

Yüksek ısıya dayanıklı ancak bir o kadar da hafif yapısıyla pişirme deneyimini üst sıralara taşıyan wok tavanın kaplaması, metal karıştırıcılara karşı üstün bir performans sergiliyor. En zorlu pişirme koşullarında bile yapışmayan tava kullanım sonrası bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Yemekleri az yağda birkaç dakikada pişiren wok tava, acil yemeklerin kurtarıcısı oluyor.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr internet sitesinde bulabileceğiniz Ken Hom Karbon Çelik Yapışmaz 35 cm Wok Tava’nın fiyatı ise 529,90 TL.

Yorum Yaz

 
 
  captcha