İnhores ile keyifli bir mola

İnhores ile keyifli bir mola
Online rezervasyonun en kısa yolunu sunan İnhores, rezervasyon sonrası anında onay ve ücreti otele varışta ödeme sistemi ile beğeni kazanıyor. Tüm Türkiye otelleri için 7/24 online rezervasyon yapmayı mümkün kılan İnhores, şehrin temposundan uzaklaşmak isteyenler için keyifli bir seyahat listesi hazırladı.

Ön ödeme yapmadan, kredi kartı tanımlamadan otel rezervasyonu yapabileceğiniz yüzde 100 güvenli ve ücretsiz online otel rezervasyonu sistemi sunan İnhores, tatilci dostu bir hizmet sunuyor. Ülkedeki tarihi ve coğrafi güzellikleri keşfetmek isteyenler için seyahat listesi hazırlayan İnhores, gezginlere seçenekler sunuyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, hafta sonu ile birleşiyor ve çalışanlar üç gün tatile hazırlanıyor. Bu tatili en iyi şekilde geçirmek için keyifli bir rota çizmeniz İnhores ile mümkün.

Bursa'yı keşfedin

Dünyaca ünlü ipek havlusu, tekstil ürünleri, İznik Çinisi, kestane şekeri, kebabı, Uludağ, Şifalı Termal Suları ve hamamları ile turizm açısından marka olan Bursa, İstanbul’a yakınlığıyla hafta sonu gidilebilecek yerler arasında bulunuyor. Bursa'ya gidince Ulu Cami, Uludağ, İnkar Köşkü, Saitabat Şelalesi, Suuçtu Şelalesi, Uluabat Gölü, Tirilye, Irgandı Köprüsü ve Tophane'yi mutlaka görmelisiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Bursa otellerine ulaşabilirsiniz.

https://www.inhores.com/bursa-otelleri


Çanakkale ruhunu hissedin

Mutlaka görülmesi gereken şehirlerin başında gelen Çanakkale'de, öncelikle Şehitler Anıtı, ardından da Kilitbahir Kalesi, Aynalı Çarşı, Deniz Müzesi, Athena Tapınağı, saat kulesi, Assos Antik Kenti, Truva Heykeli, Anzak Koyu ve arkeoloji müzesi mutlaka görülmeli... Çanakkale otelleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.inhores.com/canakkale-otelleri

Bolu'da doğayla bütünleşin

Doğa severler için adeta bir cennet olan Bolu, Yedigöller Milli Parkı ve Abant Gölü başta olmak üzere büyüleyici tabiat parkları binlerce yıllık tarihi hazineleri ile herkes için farklı bir güzelliğe sahip. Muhakkak görülmesi gereken yerler ise Yedigöller Milli Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Abant Gölü ve Tabiat Parkı, Karacasu Kaplıcaları, Seben Gölü, Gölcük Tabiat Parkı, Sülüklü Göl, Göksu Tabiat Parkı, AkkayaTravertenleri, Akşemseddin Türbesi, Gerede Asar Kalesi, Bolu Kent Müzesi, Yıldırım Beyazıt Cami... Bolu'da ayrıca hanları da ziyaret etmeyi unutmayın. Bolu otelleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.


https://www.inhores.com/bolu-otelleri


Eğlenceli, keyifli ve huzur dolu bir tatil yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı rezervasyon hizmeti sunan İnhores'ta Türkiye'deki tüm otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

https://www.inhores.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha