HuQQabaz yeni konseptiyle Dubai’de kapılarını açtı

HuQQabaz yeni konseptiyle Dubai’de kapılarını açtı
Yeme-içme sektöründeki başarısıyla uluslararası arenada adını duyuran Q Food&BeverageGroup, HuQQabaz markasıyla artık Dubai’de… Sunduğu zengin gastronomik lezzetlerin yanı sıra farklı konsept deneyimleriyle de benzersiz bir dünyanın kapılarını aralayan HuQQabaz, Dubai’nin en büyük AVM’lerinden biri olan Mall of theEmirates’taHuQQabazGarden konseptiyle kapılarınıaçtı. Marka, HuQQabazGarden’da doğanın güzelliğinin ve yaz enerjisinin her an hissedildiği bir atmosfer eşliğinde misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Yeme içme sektöründe farklı konsept ve deneyimleriyle küresel bir marka haline gelen Q Food&BeverageGroup, HuQQabaz markasıyla bu kez Dubai'nin gözde mekanları arasındakiyerini alıyor. Bulunduğu bölgelerde yenilikçi konseptleriylebüyük beğeni toplayanHuQQabaz, bu kez Dubai’de, doğanın güzelliğininve yaz enerjisinin doyasıya hissedildiği atmosferiyle kapılarını açıyor.

Dubai’nin en seçkin AVM’lerinden biri olan Mall of theEmirates’ta kapılarını açan HuQQabazGarden, benzersiz lezzet deneyiminin yanı sıra mekan tasarımındaki şık ve konforlu detaylarıyla da fark yaratıyor. Kanopi tasarımıyla mimari estetiği gözler önüne seren HuQQabazGarden, yeşilliklerin ve begonvillerin renkli rüyasında görsel bir şölen sunuyor. Yöresel lezzetlerin yanı sıra modernize edilmiş yeni tatların ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri de sunan HuQQabazGarden, şimdiden Dubai’nin en ilgi gören restoranları arasında yerini aldı.

HuQQabaz, dünya lezzetlerine imza attığı ikinci restoranını ise yine Dubai’de JumeirahBeachRoad’ta açacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha