Dünya Türk Kahvesi Günü'nde kahveler Gloria Jean's Coffees'in ikramı

Dünya Türk Kahvesi Günü'nde kahveler Gloria Jean's Coffees'in ikramı
Türkiye pazarına giren ilk gurme kahve markası olan dünyaca ünlü Gloria Jean’s Coffees, mobil uygulaması üzerinden Türk kahvesi ikram ederek kahve severlerin 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Gününü kutluyor.

Geçtiğimiz yıl başlattığı yenilenme hareketiyle tüm marka kimliğini yeniden inşa eden Gloria Jean’s Coffees, en kaliteli kahveyi sevenleriyle buluşturma konusundaki iddialı duruşunu sürdürüyor. Kendine belirlediği bu misyonla yola çıkan Gloria Jean’s Coffees, şimdi de Türk kahvesi özelinde kalitesini ortaya koyacak bir çalışmaya imza atıyor ve 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde tüm Türk kahvesi tutkunlarını mağazalarına davet ediyor.

5 Aralık günü her zaman üstün ve özgün bir servis anlayışıyla hizmet veren tüm Gloria Jean’s Coffees mağazalarından, Türk kahvesi ikramınızı mobil uygulama üzerinden tek kullanımlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hali hazırda 650 bin aktif kullanıcısı bulunan mobil uygulamadan edinebileceğiniz çeşitli promosyon fırsatları sayesinde eşsiz kahve deneyiminiz hiç bitmesin.

Yorum Yaz

 
 
  captcha