08 Mayıs 2021, Cumartesi

Beslem Et Ürünleri, şef tarifiyle işlenmiş dondurulmuş ürünler sunuyor

Beslem Et Ürünleri, şef tarifiyle işlenmiş dondurulmuş ürünler sunuyor
Yarım asırlık Sardunya markasının bünyesinde hayata geçen Beslem Et Ürünleri, Sardunya güvencesi, lezzeti ve hijyeniyle satışa sunuluyor. Şef Çiğdem Alagök’ün tarifiyle işlenmiş, dondurulmuş ve kısa sürede yemeye hazır şekilde evlere ulaşan ürünler, sunum ve paketleme servisiyle de beğeni kazanıyor.

Türkiye’de yemek endüstrisinin rotasını belirleyen firmalardan Sardunya Catering, kalbinden çıkan tüm markaların kalite garantisi, ilhamı ve gücü olarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu yüzden Sardunya Catering ismi “Türkiye’nin modern yemek hikayelerinin” neredeyse hepsinin içinde geçiyor... Yarım asırlık Sardunya markasının bünyesinde hayata geçen markalardan Beslem Et Ürünleri de sunduğu lezzetlerle müşterilerden tam not alıyor. 250 bini aşkın insana her gün ulaşan Sardunya Catering et ve et ürünlerini de Beslem’den tedarik ediyor.

Birbirinden lezzetli ürünler

Beslem Et Ürünleri bünyesinde Köfteler, Sosisler, Isıt Ye, Pişir Ye ve Şefin Dolabından olmak üzere 5 ana kategoride birçok ürün yer alıyor. Şimdiye kadar 250 bin insanın yemek zevki, sağlığı, hijyeni ve kalitesi Beslem Et ve Et Ürünleri’nin ve Sardunya Catering’in güvencesi altında sunuluyordu. Şimdi de bu güven, kalite, lezzet ve hijyen sadece evlere değil, tabaklara da taşınıyor. Şef tarifleriyle işlenmiş, dondurulmuş ve kısacık bir sürede yemeye hazır bir şekilde sunulan ürünler, sunum ve paketleme sistemiyle de beğeni kazanıyor. Müşterilere markanın alamet-i farikası olan tüm reçeteler de sunuluyor. Lezzetçi baharatlarla uzun saatler boyunca demlenen özel soslar eşliğinde hayata geçen ürünler, et ve et ürünlerini kendi kalıplarından çıkararak şölene dönüştüren sos ve et suyu seçenekleriyle zenginleşiyor. Dileyen müşteriler ürünleri isterlerse çiğ olarak hemen pişirmeye, isterlerse de pişmiş ve sunuma hazır olarak satın alabiliyor.

www.beslemeturunleri.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha