Yeni yılın ruhu Baylan ile yaşanıyor

Yeni yılın ruhu Baylan ile yaşanıyor
Kadıköy ve Bebek’te iki noktada misafirlerini ağırlayan, bir asıra yaklaşan tarihiyle İstanbul’un köklü mekanı Baylan yeni yıla hazır. İstanbulluları ilk yılbaşı ve Sevgililer Günü vitrini, ilk espresso, ilk makaron gibi daha birçok özel ürün ve konseptle tanıştıran Baylan, 2022’ye girerken de herkese moral, neşe ve umut verebilmek için yılbaşı ruhunu yansıtan şık süslemeleriyle hem Kadıköy hem de Bebek’e yolu düşenlere hoş bir karşılama sürprizi yapıyor.

Misafirlerini hem restoran ve “patisserie” kısımlarında, hem de al-götür ve paket servis hizmetiyle ağırlamaya devam eden Bebek Baylan geçen sene olduğu gibi bu sene de, yılbaşı ruhuna uygun olarak dekore edilen “Mutluluk Kulübesi”ndeki özel içecekleri ve atıştırmalıklarıyla sizi adeta Avrupa’daki bir yeni yıl pazarında gibi hissettiriyor. Baylan’a gelemeyenlerin evlerine ise birbirinden enfes lezzetleriyle paket servis ve catering hizmetiyle konuk oluyor.

İstanbul’un Cumhuriyetimizle yaşıt tarihi mekânı Baylan, Kadıköy ve Bebek şubesinde hem restoran ve patisserie kısımlarında servisle, hem de al-götür ve paket servisiyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Türkiye’de ilk yılbaşı vitrinini düzenleyen marka olan Baylan Kadıköy ve Bebek’e yolu düşenlere hoş bir karşılama sürprizi yapıyor.

Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip Bebek Baylan’ın sürprizleri bununla da bitmiyor. Bebek Baylan’ın ana giriş kapısına konumlanan,yılbaşı temasında dekore edilen “Mutluluk Kulübesi” Bebek’e gelen herkesi adeta büyülüyor. Yeni yıl ruhuna uygun özel içecekler ve taze ürünlerden hazırlanan atıştırmalıklarıyla Bebek Baylan, Avrupa’daki yeni yıl pazarlarını aratmıyor. Ayrıca açık havada, unutulmaz anlar yaşamak isteyenlere, Aralık ayı boyunca her Cuma saat 14.00- 18.00 saatleri arasında canlı müzik ziyafeti olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Bebek’te Baylan’ın Mutluluk Kulübesi’nden güzel melodiler eşliğinde al-götür olarak içeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı alabilir, yürüyüşünüze devam edebilir, gününüze renk katabilirsiniz.

Yılbaşı sofranız için doğru adres Baylan

Yeni yıla girerken, bolca motivasyona, çokça neşeye ve kendimizi iyi hissettirecek şık bir sofraya ihtiyacımız var. Baylan da eşsiz lezzetleriyle bu sofranın baş konuğu oluyor. Yeni yıl sofralarına lezzet ve renk katmak için Baylan’ın Yılbaşı Hindisi hazır. Baylan’ın kestaneli pilavı, mevsim sebzeleri ve kızılcık sosuyla hazırlanantadına doyulmaz organik yılbaşı hindisini hem bütün hem de porsiyon olarak sipariş vermeniz mümkün.

Organik hindinin yanı sıra yılbaşı pastaları ve en sevdiğiniz Baylan Çikolataları ile hazırlanan yılbaşı kutuları da Baylan’da sizleri bekliyor.

Yılbaşı Hindisi, pastaları ve hediye kutuları hakkında bilgi almak veya hindi için ön siparişinizi yaptırmak için 0 (212) 358 07 60 numaralı telefondan Baylan’a ulaşabilirsiniz

Yorum Yaz

 
 
  captcha