11 Ağustos 2022, Perşembe

Kahvenin Yeni Adı Romm Coffee

Kahvenin Yeni Adı Romm Coffee
Etiyopya, Kenya, Honduras, Brezilya ve Kolombiya’nın en kaliteli çekirdeklerini, özel olarak kavuran ve ülkemizin damak tadına uygun olarak harmanlayan Romm Coffee, on farklı çekirdek ve çeşidi ile kahve severlerin yeni tutkunu oldu. Romm Coffe, özenle seçilmiş çekirdekleri ustalıkla kavurarak yüzde 100 doğal lezzetler elde ettiği farklı kahve çeşitleri ile her damak tadına hitap ediyor

Geleneksel demleme yöntemleriyle modern kahve lezzetlerini birleştiren Romm Coffee; özenle seçilmiş çekirdekleri ustalıkla kavurarak yüzde 100 doğal lezzetler elde ettiği farklı kahve çeşitleri ile kahve severlerin yeni gözdesi oldu.

Etiyopya, Kenya, Honduras, Brezilya ve Kolombiya bölgelerinden sağladığı on farklı çekirdekten elde ettiği tatları özenle sunan Romm Coffe, günün her anından damak zevkinize hitap ediyor. Çekirdeklerin yetiştiği bölgede yer alan ve diğer bitkilerin tadını gövdesine saklayan kahve; Romm Coffe aracılığı ile tatlıdan ekşiye, baharatlıdan odunumsu gibi tatların farklı tonlarını damaklarda hissettiriyor. Gerçek kahve tutkunlarının fark edebildiği bu gövde aromaları ve asidite oranları ile istedikleri demleme yöntemiyle mükemmel tada ulaşabiliyor.

Kahve çeşitlerinin yanı sıra pratik demleme paketlerinden oluşan filtre kahve seçenekleri ile sıcak su ve fincan olan her yerde Romm Coffee lezzetlerinin keyfine varabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha